Aukokemp Babylon

PRAVIDLA A ŘÁD AUTOKEMPU

Jen pár stručných bodů stačí, abyste si užili pohodovou dovolenou.


 1. Jakákoli manipulace s otevřeným ohněm včetně propanbutanového vařiče uvnitř chatek je přísně zakázána. To se týká i použití svíček. Nikde v obytných prostorách není dovoleno kouřit!
 2. Lůžkoviny jsou vyprány a prošly šetrnou tepelnou desinfekcí tak abyste si mohli s klidným srdcem dobře pospat. Všechny prostředky použité pro čištění prádla jsou hypoalergenní. Prosím, než ulehnete na lůžko, sundejte si boty.
 3. Uvnitř chaty je zakázáno zatloukat do nábytku a zdí napínáčky, hřebíčky, hřebíky a další podobné výtvory. Mějte na paměti, že pád na hřebíček ve zdi jen v plavkách skončí na sto procent šitím v Domažlické nemocnici na chirurgii.
 4. Tvůrčího ducha, ať už svého nebo vaší ratolesti nechte tvořit na blok papíru. Nemalujte na zdi a na nábytek. I počmáraná zeď fixou je ničení cizího majetku. Zabít mouchu na zdi botou sice přinese kýžený klid ke spánku, ale otisk podrážky nikoho nepotěší - ve všech chatách je minimálně jedna plácačka na mouchy (pokud není, recepce vám ji na požádání vydá).
 5. Kola, koloběžky apod. nepatří do obytné části chatky. Pro jejich bezpečné umístění je vyhrazena uzamčená místnost ve střední části kempu za pánskou umývárnou, takto zvaná KOLÁRNA. Klíče a informace jsou na recepci.
 6. Vlastní sportovní náčiní umístěte do přístěnku chatky, který je určen pro uložení lehátek, míčů, badmintonových raket apod.
 7. Čistota. Před vaším příjezdem se minimálně tři lidi snažili ze všech sil, aby vaše chatka byla dokonale čistá. Oceňte jejich práci tím, že se budete sami snažit, aby úklid chatky po vašem odjezdu byl jen symbolickým úkonem.
 8. Co by to bylo za kempování, kdyby si člověk nemohl dát pivko nebo něco ostřejšího. Jen vy jste zodpovědní za to, jaký hluk vytváříte, když to přeženete. Buďte ohleduplní. Vedle třeba spí malé děti. Nehledě na to, že stěny chatek jsou izolované tepelně nikoli zvukově, takže se mohou sousedi výborně bavit tím, co od vás uslyší. :)
 9. Pro hosty kempu máme k dispozici dostatek plastových židlí i stolů, není tedy třeba posedávat na dřevěném zábradlí terasy.
 10. Před odjezdem řádně prohlédněte chatičku, abyste si u nás nic nezapomněli. Uklízečky mají příkaz vše, co najdou, musí odevzdat na recepci, ale bohužel se stává, že nalezenou věc (například načaté léky) zahodí do odpadků v domnění, že je tam host zanechal záměrně jako prázdný obal.
 11. Pokud se vám do chatky vloudí vosa nebo sršeň, což se v lese může stát, nepanikařte a odhrňte na okně záclonu - hmyz vás nepřišel záměrně bodnout. Sršeň je jen zvědavý a zase odlétne. Pokud ne, jděte za správcem kempu, který má prostředky na hubení vos a sršňů.
 12. Pavouci a jejich pavučiny se v lese také vyskytují zcela běžně a přestože jsou chatičky ošetřeny před sezonou prostředkem, který jim zabraňuje vstoupit do obytné části, stane se, že tam nějaký zabloudí. Nezabíjejte ho, ale vyneste ho ven na trávu. On neví, že se vám oškliví.
 13. Hlodavci - protože jsme v lese a protože jsou zde ubytováni i hosté se svými čtyřnohými miláčky, není možné používat jedovaté návnady. Jedinou prevencí je čistota v chatě a kolem chatky. I slupka od salámu prohozená oknem může být jasným signálem pro myšáka, že si u vás může udělat piknik. Ke košům to u nás není daleko.
 14. V den ukončení pobytu, prosím, sundejte a odevzdejte u recepce ložní prádlo.

Autokemp Babylon