DESATERO UKÁZNĚNÉHO A SPOKOJENÉHO HOSTA
Jen deset stručných bodů stačí, abyste si užili pohodovou dovolenou.

1. Jakákoli manipulace s otevřeným ohněm včetně propanbutanového vařiče uvnitř chatek je přísně zakázána . To se týká i použití svíček. Nikde v obytných prostorách není dovoleno kouřit!

2. Lůžkoviny jsou vyprány a prošly šetrnou desinfekcí tak abyste si mohli s klidným srdcem dobře pospat. Všechny prostředky použité pro čištění prádla jsou hypolaergenní. Prosím, než ulehnete na lůžko, sundejte si boty.

3. Uvnitř chaty je zakázáno zatloukat do nábytku a zdí napínáčky, hřebíčky, hřebíky a další podobné výtvory. Mějte na paměti, že pád na hřebíček ve zdi jen v plavkách skončí na sto procent šitím v Domažlické nemocnici na chirurgii.

4. Tvůrčího ducha, ať už svého nebo vaší ratolesti nechte tvořit na blok papíru. Nemalujte na zdi a na nábytek. I počmáraná zeď fixou je ničení cizího majetku

5. Kola, koloběžky apod. nepatří do obytné části chatky. Pro jejich bezpečné umístění je vyhrazena uzamčená místnost ve střední části kempu za pánskou umývárnou, takto zvaná KOLÁRNA.  Klíče a informace jsou na recepci. 

6. Vlastní sportovní náčiní umístěte do přístěnku chatky, který je určen pro uložení lehátek, míčů, badmintonových raket apod.

7. Čistota. Před vaším příjezdem se minimálně tři lidi snažili ze všech sil, aby vaše chatka byla dokonale čistá. Oceňte jejich práci tím, že se budete sami snažit, aby úklid chatky po vašem odjezdu byl jen symbolickým úkonem.

8. Co by to bylo za kempování, kdyby si člověk nemohl dát pivko nebo něco ostřejšího. Jen vy jste zodpovědní za to, jaký hluk vytváříte, když to přeženete. Buďte ohleduplní. Vedle třeba spí malé děti. Nehledě na to, že stěny chatek jsou izolované tepelně nikoli zvukově, takže se mohou sousedi výborně bavit tím, co od vás uslyší. :)

9. Pro hosty kempu máme k dispozici dostatek plastových židlí i stolů, není tedy třeba posedávat na dřevěném zábradlí terasy.

10. V den ukončení pobytu, prosím, sundejte ložní prádlo.