Aukokemp Babylon

Vzkazy neukázněným hostům

Bude lépe, když se našemu kempu vyhnete, protože my už vás určitě neubytujeme.

Jména neukázněných hostů z pochopitelných důvodů neuvádíme, ale samozřejmě je známe, protože vedeme zákonem vyžadovanou Knihu hostů.

1/6/2018     CHATA F01 pobyt od 31.5. do 1.6.2018 - chceme vzkázat všem šesti pánům, kteří nás navštívili - takto 5 na motorkách (Česká republika) a 1 v osobním autě (Slovenská republika), že raději, než abychom vás honili pomocí policie, obeslali jsme mailem všechny kempy v ČR, abychom je varovali, jaký ubohý dobytek se skrývá pod vašimi helmami.

Uvést chatku do stavu, ve kterém jste ji zanechali, muselo dát hodně námahy, prolomená postel, ulomené nohy u postele, ložní prádlo na podlaze s otisky bot od bláta, promočená čalouněná křesla, která jste přes zákaz vynesli z chaty ven - škoda bratru za 12.000,- Kč. Tak jak jste utekli, tak utíkají zbabělí haranti.

Vaše jména i občanky máme uloženy. Kempu Babylon se vyhněte hodně velkým obloukem.

13/5/2018  CHATA H01 pobyt od 10. do 12.5.2018 - nazývat personál "Zlatíčko" s ruským přízvukem nám přišlo roztomilé, dožadovat se opile odvozu do restaurace v obci za úplatu, už méně a otevřít chatku po vašem dvoudenním pobytu - to už byla silná káva!
V chatách je zakázáno kouřit! Ještě po 24 hodinách větrání chatka páchne po cigaretách. Střepy ze zmrzlého piva v mrazáku, pětilitrová láhev s nálevem z majonézy a cibule pro nakládání masa, skleničky s nedopalky a popelem, hrnky s lógrem ... dalo by se pokračovat.  Slečna si patrně spletla autokemp s putykou. 

Autokemp Babylon