Aukokemp Babylon

RYBAŘENÍ POVOLENO

Co si ulovíte, to si v kuchyňce připravíte ...

... a ostatní vám to sní.

.

Už hodinu před východem slunce až hodinu po západu slunce můžete otestovat svůj rybářský talent a ulovit si kapra. Ostatní ryby by měly jít zpět do vody, stejně jako kapři pod 35 cm a větší než 45 cm.

Chytat můžete na jeden prut, s nejvýše dvěma návazci.

Asi budeme nosit sovy do Atén, ale stejně si zopakujeme, že peán, podběrák, metr, propiska na zapsání úlovku, jsou povinnou výbavou.

V letním období, v případě že se bude někdo koupat je povolen lov ryb pouze v druhé polovině rybníka od hráze (v 1/2 od přítoku na mělčině, kde se nikdo nekoupe).

Každý lovec ryb je povinen prokázat se "povolenkou" (pověření rybníkáře k lovu ryb) komukoliv na vyzvání, pokud tak neučiní, je považován za pytláka a může být přizvána policie k jednání (místní občan může kohokoliv zkontrolovat).

POVOLENKA 

cena 300,- Kč/den - váš "lovný" den končí ve chvíli, kdy vám bude v podběráku zářit JEDEN kapr mezi 35 až 45 cm.

Jednodenní POVOLENKA (kartička na lov ryb) se na konci dne odevzdaná na recepci kempu, Pokud byste pro samou radost zapomněli kartu vrátit, určitě vám nikdo hlavu trhat nebude. Když ale nebude na recepci druhý den, budete mít průšvih. Zatím se to ještě nestalo, takže víme jen, že lze podobnou situaci řešit občanskoprávní cestou.

Tato pravidla byla schválena Zastupitelstvem obce Babylon, dne 5. 9. 2016, usnesením č. 9/2016

Povolenky pro rybaření poskytuje Obec Babylon a vydává vám je správce autokempu.

.

Autokemp Babylon