Návštěvní kniha

 1. Rozzlobení od Rokycan napsal(a) 16:35 / 28.08.2017

  Dokud se o kemp staral pan Hálek, bylo vše super a my jsme sem jezdili v uplynulých třiceti letech prakticky každoročně. Ale od doby, co kemp spravuje obec, je to katastrofa. Chápu, že nejsou vždycky prachy na to, aby se něco pořád vylepšovalo a rozšiřovalo, ale oškrábat mech ze střech chat, občas je vyvětrat, umýt v nich okna, přišroubovat prkénka na WC a vyměnit sprchové hlavice, nestojí skoro nic. Krámek zavřený, opuštěná restaurace se rozpadá, chaty uvnitř smrdí jak zapařený cirkus a hmyz leze kam se podíváš. Za 250 korun na osobu a noc trochu drahá sranda. Stánek s pivem otevírá v pět odpoledne, do té doby si tu nikde nekoupíte ani Ň. Záchody smradlavé a špinavé, tu a tam chybí nějaké umyvadlo, sprchy tečou všude, jen ne skrz hlavici. Paní recepční je zjevně otrávená, že jste přijeli, a než vám vyplní všechny potřebné papíry, máte půl dovolené v tahu. Kdysi tu nebyl problém ráno koupit čerstvé pečivo nebo koláč, dát si k němu čerstvý kafe, fungovala tu společenská místnost a půjčovna sportovních potřeb, v restauraci hrála živá kapela a bylo to tu super. Letošní zážitek pro nás znamená konec více než třicetileté tradice. A je nám to opravdu moc, moc líto...

 2. Jary (e-mail) napsal(a) 16:09 / 28.07.2017

  Take jsem jezdíval do tohoto kempu a celkem rád. Ale poslední tři roky to úplně zazdily. Po třech dnech jsem zabalil kufry. Sbalil přátele a odjel. Sice jsem o 600km dále, ale šťastný. Itálie camping Lignano Sabbiadoro. Krámek kde mají všechno. Dodržuje se tu siesta a noční klid. Záchod a sprchy s teplou vodou nonstop. Restaurace úžasná, k moři jako k rybníku., bazén a pláž v rámci ubytování zdarma. A když to spočítám ubytování a cestu tak mi těch mích 14 dní dovolené vyjde o pár stovek levněji než na Babyloně.

 3. S.Krško napsal(a) 19:22 / 08.07.2017

  Kemp v krásném místě. Ideální je však spíše pro ty, kteří si léto užívají koupáním, popíjením a halasnou zábavou hluboko do noci, protože tady nikoho noční klid příliš nezajímá. Pro tuto alternativu je pozitivem kiosek s dobrým pivem a ochotným personálem. Pro trávení aktivní dovolené příliš nedoporučuji. Chcete-li jít spát dříve, než ve dvě ráno, šanci příliš nemáte. A dvě funkční sprchy (v době mého pobytu) na pánské osazenstvo obrovského kempu, to je přeci jen málo. Chtělo by to trochu zapracovat na věcech, které skoro nic nestojí, a bylo by vše lepší.

 4. Hanka (e-mail) napsal(a) 19:37 / 23.06.2017

  chatky byly v dezolatnim stavu vsude lezli pavouci a ruzni brouci na tohle misto se uz nikdy nevratim to bych radsi spala venku na lavicce

 5. fanda napsal(a) 16:26 / 19.04.2017

  Jsem zvědav jestli se něco v kempu změní k lepšímu! Jestli také někdo bud řešit divný ceník za pobyt? No uvidíme jak to dopadne. I německý turista už se podivuje nad tím co je když si někdo zaparkuje karavan bez osob za 20 Kč to,že je týden doma nezajímá návštěvníky se zaparkovaným autem za 50 Kč na den. Někdo si všiml,že tz opuštěné karavany jsou připojený na el.zásuvku.Co vy na to vedení kempu?

 6. Hans napsal(a) 22:49 / 17.03.2017

  Es ist ein Problem, das der Caravan ohne Personen für 20 Kc stehen kann, Das nutzen Deutsche aus Augsburg um hier jedes Wochenende zu kommen, Lärm zu machen, achbarn zu terroriesiere als wären sie Besitzer des Platzes. (In Pilsen wurde der schon rausgeschmissen) Leider ineressiert das die Chefin nicht. Man sollte das abschaffen, gerne auch nur für meine Landsleute aus Augsburg. Was für ein Pack. **** Je problém, který se může stát karavanu, aniž osob, pro 20 Kč, Užití německého Augsburgu, aby sem každý víkend dělat hluk, jako kdyby byli vlastníci místě. (V Plzni již kopl bylo) Bohužel, ne ineressiert šéf. Jeden by měl zrušit, stejně jako i pro mé krajany z Augsburgu. Co balíček. Restaurace: zavřeno Kiosk: nevhodné pro potraviny. Odpočinku v pořádku. S výjimkou: loo kartáč na 8-9? Restaurant: Geschlossen Kiosk: Für Essen untauglich. Rest ok. Außer: Klo putzen um 8-9?

 7. Martin a spol napsal(a) 14:47 / 06.02.2017

  V loňském roce jsme s partou přátel navštívili v červenci tento autokemp. Byl jsem zde před 40-ti lety s rodiči a tak jsem se těšil, co zde je nového. Skoro nic. Čas se zde zastavil a proto zřejmě návštěvnost proti tehdejší době poklesla. Nejsme nijak nároční, půl party je v chatkách, půl v karavanech, ale co se dělo tady, to se jen tak nevidí. Hned po příjezdu problém s objednanými chatkami( objednáno v únoru!), po delším dohadování jsme nakonec byli ubytováni. Hned první večer další problém s personálem kempu, ve 22:00 jsme byli vykázáni jít spát, ačkoliv jsme v přístřešku u kuchyńky jen tiše seděli a vše prý způsobila nějaká ubytovaná paní - stěžovatelka, která okamžitě volala na obecní úřad a stěžovala si na vše. Útočiště jsme nalezli u pana Járy ve stánku. Stánek samotný a uzavřená zadní restaurace jsou vůbec podivnou kapitolou, údajně má nájemce pan Jára zakázáno vařit, obec není schopna provést úpravy pro znovuzprovoznění hospůdky, je jasné, že při pouhém pronájmu nebude nájemce investovat do zprovoznění horentní sumy, ale to jsou místní problémy, které by neměly zasahovat do komfortu návštěvníků v kempu. Na jídlo tudíž nutno zajít do vesnice, kde je pár hotelů a pizzerií s německými cenami. Faktem je, že hospoda je zavřená a ve stánku se pouze točí pivo, což ale nám ani nijak nevadilo, my si poradíme. Při středečním hraní na kytaru následovaly okamžité další stížnosti na hluk, ačkoli s námi u stánku spaly dvě mimina v kočárku a nijak jim to nevadilo, jen ta pí...paní stěžovatelka opět vyváděla. Prostě místo aby zpacifikovali jednu pindu, která si schválně staví karavan co nejblíže ke stánku a kuchyni, tak buzerují hosty. Také ranní úplné uzavření toalet v exponované době, kdy má každý h...o v zatáčce je docela sranda. Ráno je tedy nejlepší vyběhnout z kempu do lesa, použít jehličí a cestou koupit rohlíky v krámě ve vsi, protože v kempu to nejde. Doufejme, že pokud ještě někdy tento kemp navštívíme, bude to již trochu o hodně lepší a panu Járovi přejeme zlepšené podmínky pro jeho nyní zapovězené kulinářské umění, o kterém jsme se ovšem přes všechny zákazy nakonec přesvědčili a můžeme potvrdit, že p. Pohlreich by se zde mohl i něco naučit. Pohodáři z Pardubic

 8. čtenář napsal(a) 16:13 / 06.10.2016

  No to je zvláštní vysvětlení zvýšení cen ve Vašem kempu.Zaparkovat si přes léto karavan za 600 Kč měsíčně je určitě výhodné,než platit někomu za garáž! Asi to příští sezonu zkusím .

 9. Autokemp napsal(a) 09:26 / 26.09.2016

  Dobrý den. Ceny se nezvyšovaly od roku 2011 a služby (energie apod.)již několikrát. Autokemp musel ceny zvednout. Kiosek je Autokempem pronajímán. Provozovatel kiosku byl upozorňován na nedostačují služby. Bohužel si to za své nevzal. K ceně zaparkovaného karavanu. Cena 20,-Kč je účtována, jestliže host si nechá karavan zaparkovaný třeba týden, aniž by byl ubytován ( v kempu bude týden, další týden pojede domu a pak znovu přijede).Paní Janě bylo odpovězeno e-mailem.

 10. Jana napsal(a) 19:33 / 18.09.2016

  Bohuzel na kritiku, radeji nikdo neodpovida. To uz jsem psala i na obecni urad.

 11. zvedavci napsal(a) 22:21 / 09.09.2016

  Odpovi pisatelum um nekdo? ,

 12. jana napsal(a) 09:39 / 17.08.2016

  Po dlouhý době jme byli loni v kempu velmi nemile překvapeni. Jednak nefunkční restaurace a kiosek prostě hrůza. Na kritiku nikdo z obce a kempu raději neodpovídá. To co se píše v návštěvní knize nas přesvědčiloletos jet na dovolenou jinam. Pokud si nevezme nastarost kemp někdo kdo má zájem ,aby lépe fungovaly služby. (restaurace a příjemnější obsluha v kiosku). Lidi se sem nebudou příště vracet.

 13. Jarda napsal(a) 15:40 / 13.08.2016

  Ještě k mému příspěvku. Myslel jsem samozřejmě cenu za zaparkovaný neobsazený karavan. Os.auto které je zaparkované je samozřejmě také neobsazené.

 14. Jarda napsal(a) 15:36 / 13.08.2016

  Ptám se? Jaký je rozdíl v zaparkovaném karavanu a automobilu v kempu? Auto osobní zabere podle mého méně místa než karavan a cena je podstatně rozdílná ,může to někdo vysvětlit? Zaplatit 20 Kč a 50 Kč je trošku rozdíl,hlavně když je někdo v kempu ubytován na delší dobu.Čekám,že někdo odpoví.

 15. Zvědavci napsal(a) 15:31 / 13.08.2016

  Zaplať Bůh,že se povedlo zabránit rádobyprodejcům tyto stránky. Jsme zvědaví jestli někdo z vedení kempu odpoví na níže uvedenou kritiku a názor na ceny. jsme s pozdravem zvědavci.

 16. Schmitz napsal(a) 08:47 / 05.08.2016

  die deutschsprachige Preisliste stimmt leider nicht mehr / nicht aktuell. Man ist überrascht bei der Rechnung.

 17. nevěřící Tomáš napsal(a) 13:40 / 23.07.2016

  Každý schopný IT pracovník dokáže zabránit vstupu těchto nesmyslných blábolů na stránky ,které si KEMP PLATÍ,CO S TÍM UDĚLÁTE.TOTO UŽ NEMÁ NÁVŠTĚVNÍ KNIHOU NIC SPOLEČNÉHO.

 18. Fanda napsal(a) 11:39 / 17.07.2016

  Prispevek pani pod zn.zklamana dava za pravdu vsem kteri do kempu radi jezdi.vzpamatujte se a neco s tim udelejtr. Jak budete uctovat ceny navstevnikum mimo prazdniny,jako duchodcum.ti kdyby neprijeli tak vas kemp prijde o dost penez.tak se doopravdy nad cenami zamyslete.

 19. zklamana napsal(a) 14:31 / 15.07.2016

  Zdravim, teda nemam slov na VAs cenik. Do kempu jezdim od malicka. Kdyz jsem zjistila, ze jste zdrazili od letoska ubytovani, a ze 150kc/os. je to 190kc/os., jsem si rikala, to snad ne, ale to, ze VY jste schopny nauctovat dalsi osobu(treti) v plne vysi ve ctyrluzkove chate, kdyz jsou ubytovany treba jen dve osoby, je prilis!!!A to nemluvim o tom, ze si uctujete za lednici, zvirata, auto dalsi penize navic!!!!!Je smutne, ze jste se chytili situace, ktera panuje ve svete, a cekate, ze lidi budou jezdit vice na dovolenou v Ceske republice!!!!!! Timto, si ale nepomuzete, ba naopak, akorat lidi se na VAs kemp vykaslou a radeji budou jezdit jinam, kde je kemp i v lepsim stavu. A co treba myslet na rodiny s detmi? Jak si muze rodina dovolit, dat takove nekrestanske penize za par dni??!! Stydte se a zamyslete se nad tim!!!!!!!! Pevne doufam, ze s tim cenikem neco udelate a bude se k Vam jezdit dobre tak, jako v minulych letech!!!

 20. autokemp (e-mail) napsal(a) 18:03 / 20.09.2015

  Vážená paní Plosová na stránce http://www.autokempbabylon.cz/vybaveni-kempu je Vámi uvedený požadavek uveden. Děkujeme za pochopení.

Přidejte příspěvek

Zamluvte si ubytování

+420 777 715 315

rezervace@babylon-obec.cz